ماکت سازی معماری

یکی از روش های ارائه پروژه های معماری و طراحی داخلی استفاده از ماکت است که به فهم بهتر کار فرما و تصمیم گیری بهتر او پیش از اجرا کمک شایانی می کند. از این رو ساخت ماکت با کیفیتی مناسب در این دوره همراه با شناخت مواد و مصالح رایج در ماکت سازی اهمیت شایانی می یابد. ضمن اینکه ماکت سازی شغلی خاص و پر درآمد است که از عهده کمتر کسی ساخته است و امید است که با این دوره به اهداف کار آموزان برسیم.

درس ماکت سازی دوره ای کارگاهی است که همراه با عملیات ساخت و ساز کارگاهی خواهد بود. قسمت اعظم این درس به کارهای انفرادی و گاه گروهی کارآموزان سپری می شود و تدریس و معرفی استاد بخش کوچک آن را شامل می شود.

  در کلاس های ماکت سازی از 0 تا 100 مبانی ماکت سازی تا دوره پیشرفته آن به هنرجو آموزش داده می شود. شما می توانید با تمامی تکنیک ها و متریال ها و روش ها آشنا شوید و بتوانید تمامی طرح های ذهنی خود را پیاده سازی کنید.

مخاطبین دوره ماکت سازی

دانشجویان طراحی داخلی و معماری که برای ارائه پروژه های دانشجویی خود نیازمند شناخت و تسلط بر آن هستند، کلیه علاقه مندان و دست اندرکاران قسمت دفاتر طراحی و شرکت های مهندسین مشاور که در مرحله مطالعات فاز صفر و فاز یک نیازمند ساخت ماکت هستند.برخی از طراحان حرفه ای نیز برای فهم بهتر خود و ارائه کار به کارفرما میتوانند از این دوره بهره ببرند. خبر خوب این که کلاس های ماکت سازی در معماری نیاز به هیج پیشنیازی ندارد.

درخواست مشاوره در کافه بیلدینگ

استفاده از تمامی امکانات سایت.